Samsung Galaxy J3 Pro

Samsung Galaxy J3 Pro

500.00 TL    Samsung galaxy J3 ü dünyaya tanıtırken kullanıcılar böyle bir ihtişamlı, böylesine güzel, böylesine bir zarif telefon beklemiyordu. J3 modelleri satış rekorları kırarken 1 yıl bile geçmeden 2017 ortalarında J3 pro modelini tanıttı kullanıcıları J3 ün daha geniş özelliklerine sahip bir model ile karşılaştı ve yüksek satış rekorlarına ulaştı. Galaxy J3 pro 5,0 inç ekranı, 16 gb dahili hafızası 2 gb ram gibi yüksek özellikleri ile beğeniyle karşılandı. Böylesi bir telefonun özellikleri ve türü ile iletişim ve sosyal hayatımızın ayrılmaz bir parçası olmuştur.


    Samsung galaxy J3 pro ekranları kullanışlı olduğu kadarda hassastır, Düşme ve çarpmalar sonucunda ekranlarımız kırılabiliyor, çatlayabiliyor, bazense dokunmatiği bozulabiliyor, ister istemez sıvı ile teması halinde telefonumuzun ekranı kullanılmaz hale geliyor. Ansızın yakalayan bu aksilikler bizi sosyal dünyadan mahrum bıraktığı gibi en acil görüşmelerimizin bile yapılamayacağı durumlara düşürmektedir.⦁ Samsung Galaxy J3 Pro telefonum suya düştü

⦁ Samsung Galaxy J3 Pro telefonumun ekranı kırıldı

⦁ Samsung Galaxy J3 Pro telefonumun camı çatladı

⦁ Samsung Galaxy J3 Pro ekranına görüntü gelmiyor

⦁ Samsung Galaxy J3 Pro telefonumun camını değiştirmek istiyorum

⦁ Samsung Galaxy J3 Pro telefonumun dokunmatiği çalışmıyor

⦁ Samsung Galaxy J3 Pro telefonumun ekranı açılmıyor


    gibi şikayetleriniz varsa hemen bizi arayabilirsiniz.

    

    Teyna iletişim uzun yıllardır ekran değişimi hizmeti vermektedir ve bu konuda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir, Ekran değişimleriniz antistatik ortamda yapılmakta olup 30 dakika kadar kısa bir süre içerisinde değişimini tamamlayıp teslim edilmektedir. İstanbul dışından gelen telefonların ekran değişimini yapıp aynı gün içresinde kargo ile tekrar geri gönderilmektedir.

    Samsung Galaxy J3 Pro ekran değişimleri ile ilgili bizlere whatsapp ve gsm  üzerinden (0532 588 24 62) sabit telefonlardan (0216 473 24 62) www.samsungekrandegisimi.com sayfamızdan ve Kordonboyu Mahallesi Derya Sokak No 8/A Kartal İstanbul adresinden ulaşabilirsiniz.


Tıkla Ara : 0216 475 24 24