Samsung galaxy J5 pro

Samsung galaxy J5 pro

500.00 TL

     Samsung  Galaxy J5 i yenileyerek 2016 modeli yani Galaxy J5 2016 modelini pazara sürdü, bu modelde'de bir önceki model gibi yüksek satış başarısı elde etti. Samsung bunun lada yetinmeyip J5 pro yu satış sahasında indirdi. Bir önceki modellerine oranla 5,2 inç ekran la bizleri büyüledi, ayrıca 32 gb dahili depolama, 2 gb ram, 8 çekirdek, 1,6 ghz cpu frekansı gibi özellikleriyle kullanıcının beğenisini toplamıştır.


  
Samsung galaxy J5 pro ekranları kullanışlı olduğu kadarda hassastır, Düşme ve çarpmalar sonucunda ekranlarımızı kırılabiliyor, çatlayabiliyor, bazense dokunmatiği bozulabiliyor, ister istemez sıvı ile teması halinde telefonumuzun ekranı kullanılmaz hale geliyor. Ansızın yakalayan bu aksilikler bizi sosyal dünyadan mahrum bıraktığı gibi en acil görüşmelerimizin bile yapılamayacağı durumlara düşürmektedir.Samsung Galaxy J5 pro telefonum suya düştü

Samsung Galaxy J5 pro telefonumun ekranı kırıldı

Samsung Galaxy J5 pro telefonumun camı çatladı

Samsung Galaxy J5 pro ekranına görüntü gelmiyor

Samsung Galaxy J5 pro telefonumun camını değiştirmek istiyorum

Samsung Galaxy J5 pro telefonumun dokunmatiği çalışmıyor

Samsung Galaxy J5 pro telefonumun ekranı açılmıyor


gibi şikayetleriniz varsa hemen bizi arayabilirsiniz.


Teyna iletişim uzun yıllardır ekran değişimi hizmeti vermektedir ve bu konuda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir, Ekran değişimleriniz antistatik ortamda yapılmakta olup 30 dakika kadar kısa bir süre içerisinde değişimini tamamlayıp teslim edilmektedir. İstanbul dışından gelen telefonların ekran değişimini yapıp aynı gün içresinde kargo ile tekrar geri gönderilmektedir.

Samsung Galaxy J5 pro ekran değişimleri ile ilgili bizlere whatsapp ve gsm  üzerinden (0532 588 24 62) sabit telefonlardan (0216 473 24 62) www.samsungekrandegisimi.com sayfamızdan ve Kordonboyu Mahallesi Derya Sokak No 8/A Kartal İstanbul adresinden ulaşabilirsiniz.


Tıkla Ara : 0216 475 24 24