Samsung Galaxy S3 Mini

Samsung Galaxy S3 Mini

250.00 TL

 Samsung galaxy mini versiyonlara S3 ile giriş yaptı. Galaxy S3 ile aynı özelliklere sahiptir. Galaxy S3 Şık ve kullanışlı tasarımı sayesinde bütün ilgiyi üzerine çekmeyi başarmıştır. Galaxy S 3 Mini 4,0 inç ekran boyutunda, süper amoled ekran teknoloji, 1 ghz çift çekirdek işlemcili, 480*800 ekran çözünürlüğü sayesinde mini tarzın farklı bir yüzü olmuştur. Ayrıca Galaxy S3 mini 8 gb dahili hafızası ve micro sd kart desteği ile depolama alanı genişletilmiştir.  Samsung galaxy  J3 mini ekranları kullanışlı olduğu kadarda hassastır, Düşme ve çarpmalar sonucunda ekranlarımızı kırılabiliyor, çatlayabiliyor, bazense dokßunmatiği bozulabiliyor, ister istemez sıvı ile teması halinde telefonumuzun ekranı kullanılmaz hale geliyor. Ansızın yakalayan bu aksilikler bizi sosyal dünyadan mahrum bıraktığı gibi en acil görüşmelerimizin bile yapılamayacağı durumlara düşürmektedir.
Samsung Galaxy J3 mini telefonum suya düştü

Samsung Galaxy J3 mini telefonumun ekranı kırıldı

Samsung Galaxy J3 mini telefonumun camı çatladı

Samsung Galaxy J3 mini ekranına görüntü gelmiyor

Samsung Galaxy J3 mini elefonumun camını değiştirmek istiyorum

Samsung Galaxy J3 mini telefonumun dokunmatiği çalışmıyor

Samsung Galaxy J3 mini telefonumun ekranı açılmıyor


gibi şikayetleriniz varsa hemen bizi arayabilirsiniz.


Teyna iletişim uzun yıllardır ekran değişimi hizmeti vermektedir ve bu konuda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir, Ekran değişimleriniz antistatik ortamda yapılmakta olup 30 dakika kadar kısa bir süre içerisinde değişimini tamamlayıp teslim edilmektedir. İstanbul dışından gelen telefonların ekran değişimini yapıp aynı gün içresinde kargo ile tekrar geri gönderilmektedir.

Samsung Galaxy J3 mini ekran değişimleri ile ilgili bizlere whatsapp ve gsm  üzerinden (0532 588 24 62) sabit telefonlardan (0216 473 24 62) www.samsungekrandegisimi.com sayfamızdan ve Kordonboyu Mahallesi Derya Sokak No 8/A Kartal İstanbul adresinden ulaşabilirsiniz.

Tıkla Ara : 0216 475 24 24