Samsung Galaxy S4

Samsung Galaxy S4

349.00 TL

     Samsung Galaxy S4 5.0 inçlik ekran boyutuyla kullanıcılarının karşısına çıkmıştır. 1080 Piksel, Full HD ekran çözünürlüğü sahip olan bu güzel modelde Corning Gorilla Glass 3 tercih edilmiştir. Galaxy S4 modelinde 13 mega piksellik arka kamera, 2 mega piksellik ön kamera ile muhteşem çekimler sunuyor. S4 de dijital pusula, ışık sensörü, kızılötesi portu gibi özellikleri ile kendinin daha güçlü göstermektedir. 8 çekirdekli işlemci, 1,9 ghz işlemci, 2 gb ram ile daha iyi seviyede çalışması sağlanmıştır. 16 gb'dan 64 gb'a kadar dahili depolama seçenekleri mevcut olan bu yeni modelde SD kartı ile depolama alanı yükseltilebilmektedir.

        Samsung galaxy S4 ekranları kullanışlı olduğu kadarda hassastır, Düşme ve çarpmalar sonucunda ekranlarımızı kırılabiliyor, çatlayabiliyor, bazense dokunmatiği bozulabiliyor, ister istemez sıvı ile teması halinde telefonumuzun ekranı kullanılmaz hale geliyor. Ansızın yakalayan bu aksilikler bizi sosyal dünyadan mahrum bıraktığı gibi en acil görüşmelerimizin bile yapılamayacağı durumlara düşürmektedir.


⦁ Samsung Galaxy S4 telefonum suya düştü

⦁ Samsung Galaxy S4 telefonumun ekranı kırıldı

⦁ Samsung Galaxy S4 telefonumun camı çatladı

⦁ Samsung Galaxy S4 ekranına görüntü gelmiyor

⦁ Samsung Galaxy S4 telefonumun camını değiştirmek istiyorum

⦁ Samsung Galaxy S4 telefonumun dokunmatiği çalışmıyor

⦁ Samsung Galaxy S4 telefonumun ekranı açılmıyor


gibi şikayetleriniz varsa hemen bizi arayabilirsiniz.


    Teyna iletişim uzun yıllardır ekran değişimi hizmeti vermektedir ve bu konuda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir, Ekran değişimleriniz antistatik ortamda yapılmakta olup 30 dakika kadar kısa bir süre içerisinde değişimini tamamlayıp teslim edilmektedir. İstanbul dışından gelen telefonların ekran değişimini yapıp aynı gün içresinde kargo ile tekrar geri gönderilmektedir.

    Samsung Galaxy S4 ekran değişimleri ile ilgili bizlere whatsapp ve gsm  üzerinden (0532 588 24 62) sabit telefonlardan (0216 473 24 62) www.samsungekrandegisimi.com sayfamızdan ve Kordonboyu Mahallesi Derya Sokak No 8/A Kartal İstanbul adresinden ulaşabilirsiniz.


Tıkla Ara : 0216 475 24 24