Samsung Galaxy S5 Mini

Samsung Galaxy S5 Mini

450.00 TL

     Samsung‘un Nisan ayında satışa sunulan Galaxy S5 modelinin merakla beklenen mini sürümü Temmuz ayında resmen görücüye çıktı Galaxy S5 Mini,Suya ve toza karşı dayanıklı, parmak izi okuyor ve nabız ölçüyor Galaxy S5 ile neredeyse birebir aynı tasarıma sahip olan Galaxy S5 Mini, ek özellikler anlamında da Galaxy S5 ne sunuyorsa, Mini modelinde de görüyoruz 4.5 inç büyüklüğünde 720p çözünürlüğünde Super AMOLED ekran kullanacak cihaz daha kaliteli bir görüntü sunuyor.

    Samsung galaxy S5mini ekranları kullanışlı olduğu kadarda hassastır, Düşme ve çarpmalar sonucunda ekranlarımızı kırılabiliyor, çatlayabiliyor, bazense dokunmatiği bozulabiliyor, ister istemez sıvı ile teması halinde telefonumuzun ekranı kullanılmaz hale geliyor. Ansızın yakalayan bu aksilikler bizi sosyal dünyadan mahrum bıraktığı gibi en acil görüşmelerimizin bile yapılamayacağı durumlara düşürmektedir.Samsung Galaxy S5 mini telefonum suya düştü

Samsung Galaxy S5 mini telefonumun ekranı kırıldı

Samsung Galaxy S5 mini telefonumun camı çatladı

Samsung Galaxy S5 mini ekranına görüntü gelmiyor

Samsung Galaxy S5 mini telefonumun camını değiştirmek istiyorum

Samsung Galaxy S5 mini telefonumun dokunmatiği çalışmıyor

Samsung Galaxy S5 mini telefonumun ekranı açılmıyor


gibi şikayetleriniz varsa hemen bizi arayabilirsiniz.


    Teyna iletişim uzun yıllardır ekran değişimi hizmeti vermektedir ve bu konuda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir, Ekran değişimleriniz antistatik ortamda yapılmakta olup 30 dakika kadar kısa bir süre içerisinde değişimini tamamlayıp teslim edilmektedir. İstanbul dışından gelen telefonların ekran değişimini yapıp aynı gün içresinde kargo ile tekrar geri gönderilmektedir.

    Samsung Galaxy S5 mini ekran değişimleri ile ilgili bizlere whatsapp ve gsm  üzerinden (0532 588 24 62) sabit telefonlardan (0216 473 24 62) www.samsungekrandegisimi.com sayfamızdan ve Kordonboyu Mahallesi Derya Sokak No 8/A Kartal İstanbul adresinden ulaşabilirsiniz.

Tıkla Ara : 0216 475 24 24